Kontakt z radnymi 

 
 

Kontakt z radnymi:

 

 

Radna/Radny

Numer telefonu

Adres e-mail

Mirosław Adamczak

601 752 338

miroslaw.adamczak@buk.gmina.pl

Elżbieta Batura

609 563 981

elzbieta.batura@buk.gmina.pl

Paweł Cieślak

602 325 924

pawel.cieslak@buk.gmina.pl

Marcelina Drzymała

692 435 109

marcelina.drzymala@buk.gmina.pl

Wojciech Dudkiewicz

886 279 364

wojciech.dudkiewicz@buk.gmina.pl

Tomasz Giełda

796 064 410

tomasz.gielda@buk.gmina.pl

Piotr Goroński

667 362 015

piotr.goronski@buk.gmina.pl

Andrzej Jankowski

511 288 520

andrzej.jankowski@buk.gmina.pl

Daniela Kalemba

609 416 232

daniela.kalemba@buk.gmina.pl

Michał Korbas

693 445 468

michal.korbas@buk.gmina.pl

Anna Kowalska

728 976 057

anna.kowalska@buk.gmina.pl

Leszek Mensfeld

695 755 411

leszek.mensfeld@buk.gmina.pl

Dariusz Pańczak

604 136 497

dariusz.panczak@buk.gmina.pl

Tomasz Plewa

604 713 807

tomasz.plewa@buk.gmina.pl

Robert Rutkowski

661 922 452

robert.rutkowski@buk.gmina.pl

 

 

Liczba odwiedzin : 488
Podmiot udostępniający informację : Urząd
Osoba wprowadzająca informację : Szymon Konopski
Osoba odpowiedzialna za informację : Szymon Konopski
Czas wytworzenia: 2007-07-12 08:47:14
Czas publikacji: 2018-11-28 14:45:25
Data przeniesienia do archiwum: Brak