Jednostki pomocnicze (sołectwa, osiedla) 

 

 

Informacja z przebiegu i wyników wyborów sołtysów wsi oraz rad sołeckich na Kadencję 2010 – 2014

Załączniki:

  

   Sołtysi – Rady Sołeckie  - Kadencja 2014 – 2018

    Na terenie Gminy Położonych jest 11 Sołectw.

 

 

 

Sołectwo

           Sołtys

Członkowie Rad Sołeckich

Dakowy Suche

Marian Kocik  

Elżbieta Łowiec
Radosław Skrzypczak
Alina Nowaczyk
Zenon Pestka
Piotr Gryska

Dobra -Sznyfin

Jan Bręk

Michał Korbas
Ryszard Rokus
Andrzej Kalemba
Stanisław Dzierla
Ryszard Mieszała

Szewce

Czesław Pakuła

Stanisław Sapor
Rafał Kaczmarek
Leszek Nowak
Maria Mądroszyk
Łukasz Pospieszny

Otusz

Adam Kocik

Karolina Libera
Wiesław Piątas
Jarosław Michalski
Mariola Kornosz
Oliwia Korcz

Wysoczka –Żegowo - Wygoda

Tadeusz Łysiak

Halina Schmidt - Maślankiewicz
Urszula Tomikowska
Alicja Nowak
Henryk Fręśko
Roman Wieczorek

Cieśle

Robert Świec

 Danuta Piasecka
Katarzyna Stróżyk
Katarzyna Torlachidis

Wielkawieś

Lech Kaźmierczak

Elżbieta Dzięcioł
Adam Krauze
Mirosław Adamek
Alicja Lehmann
Robert Lulkiewicz

Dobieżyn

Tadeusz Urbański

Adam Buchert
Mirosław Adamczak
Sławomir Pakuła
Dorota  Maniaczyk
Aneta Króliczak
Andrzej Dymny
Grzegorz Klak
Mariusz Wojtkowiak

Niepruszewo

Agnieszka Połencka –Bednarek

Weronika Tonder
Daniela Kalemba
Anna Kołakowska
Krzysztof Krzyżaniak
Anna Korzeniewska
Andrzej Tonder
Czesław Konarczak

Kalwy

Eugeniusz Kęsy

Małgorzata Woźniak
Leszek Napierała
Jolanta Sikora
Damian Boiński
Justyna Strugacz

Wiktorowo - Pawłówko

 Krzysztof Drzymała

Marian Kałek
Roman Czyżak
Jan Dziurla
Czesław Stachowiak

 

 

 

 

 

 

 


 

       Sołtysi – Rady Sołeckie  - Kadencja 2010 – 2014

       Na terenie Gminy Położonych jest 11 Sołectw.

 

Sołectwo

           Sołtys

Członkowie Rad Sołeckich

Dakowy Suche

Kocik  Marian

Gryska Piotr

Mikołajczak Karol

Skrzypczak Radosław

Nowaczyk Alina

Pestka Zenon

Dobra -Sznyfin

Bręk Jan

Korbas Michał

Rokus Ryszard

Kalemba Andrzej

Dzierla Stanisław

Mieszała Ryszard

Szewce

Pakuła Czesław

Chwirot Marian

Sapor Stanisław

Ludwikowski Zdzisław

Nowak Leszek

Mądroszyk Maria

Otusz

Kocik Adam

Kubiak Romuald

Jagoda Piotr

Przemysław Ignasiak

Kornosz Mariola

Jarmużkiewicz Rafał

Wysoczka –Żegowo - Wygoda

Łysiak Tadeusz

Maślankiewicz Halina

Napierała Jerzy

Nowak Alicja

Fręśko Henryk

Wieczorek Roman

Cieśle

Kleszcz Izabella

Piaseczna Danuta

Świec Robert

Wielkawieś

Kaźmierczak Lech

Dzięcioł Elżbieta

Krauze Adam

Adamek Mirosław

Lehmann Alicja

Dziurla Piotr

Dobieżyn

Urbański Tadeusz

Rzanny Ryszard

Chwirot Stanisław

Pakuła Sławomir

Maniaczyk Dorota

Nowak Monika

Przywecka Anna

Jańczak Jadwiga

Równiak Aleksander

Niepruszewo

Połencka –Bednarek Agnieszka

Mazankiewicz  Jerzy

Bączyk Jakub

Kołakowska Anna

Boińska Ewa

Kordylewska Roma

Marciniak Krzysztof

Błaszak Anna

Kalwy

Kęsy Eugeniusz

Woźniak Małgorzata

Napierała Leszek

Urbaniak Przemysław

Boiński Damian

Ratajczak Łukasz

Wiktorowo - Pawłówko

 

Drzymała Krzysztof

Kałek Marian

Dziurla Jan

 

 

 


Informacja z przebiegu i wyników wyborów sołtysów wsi oraz rad sołeckich na Kadencję 2006 – 2010

Załączniki:

 

Rady sołeckie - kadencja 2006-2010

Na terenie Gminy położonych jest 11 sołectw:
 
Sołectwo
Sołtys
Członkowie Rad Sołeckich
Cieśle
 
Ireneusz Kleszcz
 
Czesław Wawrocki,
Andrzej Krupka,   
Robert Świec,     
Dakowy Suche
 
Marian Kocik
 
Czesław Kaczmarek,
Zbigniew Suchorski,
Radosław Skrzypczak,
Jerzy Skowron,
Zenon Pestka,
Dobieżyn
Tadeusz Urbański
Mariusz Wiśniewski,
Ryszard Rzanny,  
Piotr Buchert,
Sławomir Pakuła,
Kazimierz Polaczyk,
Stanisław Chwirot,
Ireneusz Kocik,
Ryszard Wiśniewski,
Dobra-Sznyfin
Jan Bręk
Michał Korbas,
Ryszard Mieszała,
Ryszard Rokus, 
Stanisław Dzierla,
Andrzej Kalemba,      
Kalwy
Eugeniusz Kęsy
Przemysław Urbaniak,
Krystian Gostyński,
Adam Boiński,
Małgorzata Woźniak,  
Iwona Wilczek,         
Niepruszewo
Daniel Kańduła
Daniela Kalemba,         
Waldemar Przybyszewski,
Zbigniew Drąg,
Arkadiusz Szymański,
Kazimierz Olenderek,
Marcin Kołodziejczyk,
Zenon Chmielewski,
Otusz
Romuald Kubiak
Michał Maj,
Teresa Rudas,
Piotr Jagoda,
Zygmunt Gałązka,
Henryk Muszyński,     
Pawłówko- Wiktorowo
Stanisław Bogacz
 
Marian Kałek,
Krzysztof Drzymała,
Roman Czyżak,
Szewce
 
Czesław Pakuła
 
Anna Pośpieszna,
Marian Chwirot,
Roman Mądroszyk,
Leszek Nowak,
Dariusz Gugniewicz,
Leszek Sadłocha,
Zdzisław Ludwikowski          
Wielkawieś
Lech Kaźmierczak
Adam Krauze,        
Mirosław Adamek,
Elżbieta Dzięcioł,
Stanisław Szymborski,
Alicja Lehmann,
Wysoczka -Żegowo
Jerzy Napierała
Tadeusz Łysiak,
Jan Maciński,
Henryk Fręśko,
Paweł Boiński.

 


 

Rady sołeckie - kadencja 2002-2006

Na terenie Gminy położonych jest 11 sołectw:
 
Sołectwo
Sołtys
Członkowie Rad Sołeckich
Cieśle
 
Ireneusz Kleszcz
 
Czesław Wawrocki,
Czesław Dolicher,   
Marcin Dolicher,     
Dakowy Suche
 
Leszek Wawrzyniak
 
Czesław Kaczmarek
Paweł Piaskowski,
Jan Trzybiński,
Alfrfred Balcerek
Leszek Sobkowiak
Dobieżyn
Tadeusz Urbański
Mariusz Wiśniewski,
Kazimierz Polaczyk,
Witold Kaczmarek,  
Jan Nowak
Dobra-Sznyfin
Jan Bręk,
Ryszard Rokus, 
Stanisław Dzierla
Ryszard Mieszała
Władysław Korbas,
Jerzy Budziński,     
Kalwy
Eugeniusz Kęsy
Elżbieta Brychcy,
Przemysław Urbaniak,
Małgorzata Woźniak,  
Henryka Bugaj
Waldemar Słaby,         
Niepruszewo
Czesława Kubiak
Eugeniusz Napierała,
Andrzej Krzyżaniak,
Krystyna Gajdzińska,      
Daniela Kalemba,               
Waldemar Przybyszewski,
Tomasz Wojtkowiak,
Otusz
Romuald Kubiak
Henryk Muszyński,
Zygmunt Gałązka,
Piotr Jagoda,
Teresa Rudas,
Michał Maj,            
Pawłówko- Wiktorowo
Stanisław Bogacz
 
Krzysztof Drzymała,
Marian Kałek,
Ryszard Woś,
Szewce
 
Czesław Pakuła
 
Stanisław Sapor,
Marian Chwirot,
Józef Grzelewski,      
Alicja Kaźmierowska,
Roman Mądroszyk,   
Leszek Sobkowiak,    
Marek Nowak,           
Jerzy Bielawski,         
Wielkawieś
Lech Kaźmierczak
Adam Krauze,        
Mirosław Adamek,
Ireneusz Burzyński,
Elżbieta Dzięcioł
Alicja Lehmann
Wysoczka -Żegowo
Jerzy Napierała
Tadeusz Łysiak
Wiesław Tylkowski,
Henryk Fręśko,
Mariola Nowakowska,
 

Załączniki

Statut Szewce tj.

Data: 2015-03-02 14:14:09 Rozmiar: 114.73k Format: .doc Pobierz

>>>Pobierz<<<

Data: 2011-03-01 08:56:44 Rozmiar: 34.5k Format: .doc Pobierz

Statut Wysoczka - Żegowo tj.

Data: 2010-04-08 13:27:11 Rozmiar: 115.71k Format: .doc Pobierz

Statut Wiktorowo - Pawłówko tj.

Data: 2010-04-08 13:26:45 Rozmiar: 115.48k Format: .doc Pobierz

Statut Wielkawieś tj.

Data: 2010-04-08 13:26:18 Rozmiar: 115.35k Format: .doc Pobierz

Statut Otusz tj.

Data: 2010-04-08 13:11:39 Rozmiar: 114.8k Format: .doc Pobierz

Statut Niepruszewo tj.

Data: 2010-04-08 13:11:10 Rozmiar: 115.41k Format: .doc Pobierz

Statut Kalwy tj.

Data: 2010-04-08 13:10:40 Rozmiar: 115.48k Format: .doc Pobierz

Statut Dobra-Sznyfin tj.

Data: 2010-04-08 13:10:10 Rozmiar: 115.58k Format: .doc Pobierz

Statut Dobieżyn tj.

Data: 2010-04-08 13:09:47 Rozmiar: 115.38k Format: .doc Pobierz

Statut Dakowy Suche tj

Data: 2010-04-08 13:09:09 Rozmiar: 115.45k Format: .doc Pobierz

Statut Ciesle tj

Data: 2010-04-08 13:08:02 Rozmiar: 114.69k Format: .doc Pobierz

Lista artykułów
Sortuj według:
Kolejność:
Wyszukiwanie zaawansowane
Tytuł artykułu Czas publikacji
Statuty sołectw

2015-03-02 14:16:17
Liczba odwiedzin : 179
Podmiot udostępniający informację : Urząd
Osoba wprowadzająca informację : Administrator Administrator
Osoba odpowiedzialna za informację : Szymon Konopski
Czas wytworzenia: 2007-07-11 12:44:07
Czas publikacji: 2017-11-13 08:47:03
Data przeniesienia do archiwum: Brak